fbpx

reference

  • +420 734 111 584
Se službami Fincentrum Reality – paní makléřkou Nechánskou jsem byl spokojen, zvláště musím vyzdvihnout vyjednání snížení původní požadované ceny nemovitosti, rychlé vyřízení úkonů na KÚ, vstřícnou komunikaci (např. při mnou požadovaných úpravách kupní smlouvy).
Daniel Mašín
S paní Nechánskou jsem spolupracoval při koupi bytu. Spolupráce probíhala velmi profesionálně. Paní Nechánská byla velmi ochotná a pracovala i o víkendu. Tuto kancelář mohu doporučit. Byl jsem spokojen.
Luděk Drbohlav

Dovolte mi poděkovat paní R.Nechánské za rychlé, profesionální a milé jednání při prohlídce nabízeného bytu v Semilech. Poděkování patří i jejím kolegům z finančního oddělení – p.Heršálková a p.Babíček – za jejich informace a čas. Koupě bytu neproběhla, z důvodu omezené možnosti financování z mé strany a také změny priorit v bydlení. Přesto jsem však se službami výše zmíněných byl spokojen.

 
Svatopluk Čech
Paní Nechánská zprostředkovávala před dvěma lety prodej stejného bytu (našeho syna) ve vedlejším domě. Již tehdy jsme ocenili jak byla nemovitost inzerována, hezky nafocená, ve výsledku velmi dobře prodána. Naše volba byla jasná, na paní Nechánskou jsme se obrátili také. I v našem případě se jí podařilo nemovitost rychle a dobře prodat. Osobní přístup, profesionalita, důslednost, lidskost, schopnost slyšet názor druhého a samozřejmě schopnost dobře prodat, to jsou hlavní důvody, pro které bychom se na pani Nechánskou obrátili opět. Tímto ještě jednou děkujeme.
Manželé Lamrovi
Z nabídky společnosti Fincentrum Reality jsem koupila nemovitost a ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování. Paní makléřka Nechánská, která měla mou nemovitost v nabídce, je vynikající odbornice a k tomu je milá a vstřícná; zkrátka nadstandardní přístup ve všech ohledech.
JUDr. Helena Kowandová
Dobrý den, při koupi bytu přes Vaší realitní kancelář a makléřkou paní Radomírou Nechánskou jsem byl spokojený.Paní makléřka byla velmi ochotná a vše proběhlo velice rychle. Určitě můžu jen doporučit.
Jiří Škába
Dobrý den, ráda bych touto cestou poslala velmi kladné hodnocení na práci paní Radomíry Nechánské. S její součinností jsme byli velmi spokojeni, naprosto profesionální a velmi vstřícné jednání. Pomohla nám prodat naši nemovitost, vše proběhlo bez starostí a k všeobecné spokojenosti.
Ing. Marta Horejcová
Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat paní makléřce Nechánské za zprostředkování prodeje bytu, za vyřešení všech náležitostí, pozitivního jednání Mohu doporučit všem její služby.
Hašková Hana