fbpx

MOJE SLUŽBY

KOMPLETNÍ REALITNÍ SLUŽBY PRO MÉ KLIENTY

ANALÝZA TRŽNÍ CENY

Pro každého klienta zpracovávám tržní analýzu právě pro jeho nemovitosti. Po vyplnění on-line formuláře vám do 24 hod vypracuji tržní anylýzu vaší nemovitosti zdarma

STRATEGIE PRODEJE

Jakou zvolit nejlepší strategii prodeje pro dosažení maximální ceny.? Know-how prodeje záleží vždy na aktuální situaci realitním trhu a potřebách klienta.

VÝKUP NEMOVITOSTÍ

Zajistím pro vás výkup vaší nemovitosti.

KOMPLETNÍ PŘÍPRAVA NA PRODEJ NEMOVITOSTI

Před zahájením prodeje navrhnu a zhodnotím potřeby klienta, a zvolím nejvhodnější nástroje a strategie, abychom společně docílili nejlepších výsledků a té nejvyšší možné tržní ceny.

PROFESIONÁLNÍ MARKETING

Promyšlený marketing zvyšuje úspěšnost prodeje nemovitosti Plachty na prodej, inzertní servery, web nemovitosti,sociální sítě a databáze poptávajících. Tam všude hledám bonitní zájemce o nemovitosti svých klientů.

PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE A VIDEO DRONEM

Je základní a nejdůležitější nástroj pro prodej každé nemovitostí. Jsou provedeny profesionálním fotografem včetně 3D půdorysných plánků pro lepší představy o celkovém rozložení a prostoru dané nemovitosti. Nic nedá nemovitosti lépe vyniknout než dobrá letecká fotografie kdy si klient dokáže představit nejen svoji novou nemovitost ale i její okolí.
Spolupracuji:
https://www.cpromo.cz/
https://www.virti.cz/

VIDEOPROHLÍDKY

Video je v realitách trendem poslední doby.Prezentace obsahující video prohlídku mají 4x více náhledů než inzeráty bez nich, zvyšuje míru zobrazení realitního inzerátu a mají vyšší návštěvnost než inzeráty bez videa. UKÁZKA VIDEA:

HOMESTAGING

Je příprava nemovitosti na její pronájem nebo prodej. Díky profesionálnímu homestagingu se zkrátí doba prodeje. Cílem Home Stagingu je dosáhnout maximální atraktivity pro co nejširší okruh potenciálních zájemců kteří díky tomu získají lepší představu že by právě toto mohl být jejich nový domov.

WEB NEMOVITOSTI

V dnešní době webové už nestačí Vaši nemovitost inzerovat pouze na realitních serverech. Doba se posunula kupředu a pro prodej Vaší nemovitosti je třeba udělat víc .Vlastní web dodá nemovitosti komplexní informace, a díky tomu lze Vaši nemovitost prezentovat v širším spektru , než je na běžných realitních serverech možné. Mohu zde nemovitost představit díky neomezenému počtu fotografií, videoprezentaci ,3D virtuální prohlídce, a mnoho dalšího .Díky moderním nástrojům a promyšlenému marketingu lze podpořit marketing na sociálních sítí a to dohromady dává velkou komplexní podporu pro prodej nemovitosti.

VIRTUÁLNÍ 3D PROHLÍDKA

Jak jinak odprezentovat v této době nabídku nemovitosti než právě díky 3D scenem nemovitosti -virtuální realitě? tato interaktivní prezentace prostoru kdy uživatel sledující virtuální prohlídku na obrazovce z pohodlí domova nabývá dojem, že je fyzicky přítomen na prezentovaném místě a může interaktivně pomocí myši či klávesnice volit směr, kterým se chce podívat. Vidí tak prostor a objekty kolem sebe, nad i pod sebou. Díky této technologii dostanou potencionální zájemce detailní informace o nemovitosti a na fyzickou prohlídku jdou již s větším rozhodnutím koupit.

PROVĚŘENÍ A FINANCOVÁNÍ KLIENTŮ

Chápu že dnes není běžné přijít s hotovostí, proto spolupracuji s několika finančními specialisty kteří zajistí ty nejlepší podmínky. Prověřením finančních možností potencionálních zájemců se ušetří mnoho času na prohlídkách a urychlí se celý prodejní proces.

Svým klientům nabízím tržní odhad nemovitosti zdarma jako záruku svých služeb.