fbpx
Veletrh úspor

Veletrh úspor – stavba, teplo, energie

7.–8.  října 2022 prostory Trojhalí Karolina v Ostravě slouží pro výstavní a poradenské fórum s názvem VELETRH ÚSPOR – STAVBA, TEPLO, ENERGIE. Cíl je ušetřit energie, najít levnější alternativu topení, poradit, jak rekonstruovat bydlení a jak stavět. Po několika letech se tak vrací stavební výstava do Ostravy a Moravskoslezského kraje.

Výrobky a služby stavebního oboru od více než 60 vystavovatelů a firem bude možné prozkoumat v nabídce stavebních materiálů, topení, čerpadel, solárních vytápění, fotovoltaiky, izolací, rekuperaci a další cesty, jak uspořit na topení.

Návštěvníci tak budou mít příležitost diskutovat se specialisty, majiteli firem a odborníky o konkrétních potřebách pro zajištění tepla, energií a stavby. Veletrh tak nabízí jednoduchou orientaci a přesné informace v těchto oborech.

Můžete se také těšit na přednáškový doprovodný program a témata jako: dotační programy Nová zelená úsporám a Dešťovka, tepelná čerpadla, fotovoltaika, rekuperace a snížení nákladů na topení, přírodní nízkonákladové stavění, ale i geopatogenní zóny a Feng Shui ve stavebnictví.

Pozvánka pořádající veletržní správy Omnis Olomouc na Veletrh úspor – Přišel – viděl – ušetřil – Veletrh úspor – Stavba, teplo, energie – Ostrava 7.– 8. října v Trojhalí Karolina.