fbpx
Kalkulačka a na ní malý domeček s červenou střechou

Skupina ČSOB: Klientům, kteří aktivně využívají naše služby, zvýhodníme hypoteční úvěr

Mnoho lidí v dnešní době váhá, zda si vzhledem k vysokým úrokovým sazbám vzít účelový hypoteční úvěr. Nově nastavené podmínky, které zveřejnila ČSOB je mohou přesvědčit, aby tak učinili. Klienti, kteří aktivně využívají dalších služeb společnosti získají lepší podmínky a úrokové sazby budou zároveň jednodušší a přehlednější.

Na lepší podmínky dosáhnou například klienti, kteří zároveň využívají životní pojištění. Hypoteční úvěr je dlouhodobý závazek a pokud máte k tomuto závazku životní pojistku, dáváte najevo svoji zodpovědnost.

Výhodnější úrokové sazby mohou mít i ti, kdo aktivně využívající běžný účet banky ČSOB a aplikaci ČSOB smart.
V rámci produktu Hypotéka na úsporné bydlení mohou získat zvýhodněnou úrokovou sazbu klienti podporující energeticky úsporné bydlení.

„Nadále pro naše hypotéky platí, že vyřízení a vedení hypotéky je zdarma a v rámci akce u nás klienti získají i odhad nemovitosti zdarma. Díky nové jednodušší a transparentní cenotvorbě má skupina ČSOB velmi konkurenceschopné podmínky na hypotečním trhu. Tyto změny se týkají obchodů s datem garance úrokové sazby od 12. září dále, a využít je mohou velice jednoduše stávající i noví klienti ČSOB“ komentoval Jiří Feix, předseda představenstva Hypoteční Banky a ČSOB Stavební spořitelny, novinku v úrokových sazbách.

Pro klienty ČSOB je k dispozici také hypoteční kalkulačka, kterou mohou využít pro nezávazný propočet.

Zdroj: ČSOB

Reality Jičín