fbpx

přečtěte si o mé kariéře

o mně

Na začátku je VAŠE ROZHODNUTÍ, na konci VAŠE SPOKOJENOST. O vše se mezi tím postarám. V mém případě je to především vnímání světa kolem. Domov je něčím základním, co potřebujeme všichni a kde se všichni chceme cítit dobře.

můj život v realitách

Obchodní činnosti se věnuji již od roku 1992 kdy jsem si v Praze otevřela své první studio na podporu ženské krásy a zdravého životního stylu, posléze jsem získala zastoupení italské kosmetické značky, měla vlastní e-shop a školila nové zájemce.pro prodej výrobků v jejich salonech. Zároveň jsem vedla kurzy zdravého životního stylu. Při kontaktu s klienty kteří mě svěřovali svá přání, patřily i zájmy prodat nebo koupit své vlastní bydlení a tak jsem zprostředkovávala a předávala kontakty a to mě nakonec dovedlo k mé realitní kariéře která začala v roce 2015 v ve společnosti REMAX, kde jsem dosáhla certifikátu realitní profesionál, a 2.stupně makléřské zkoušky. V srpnu 2018 jsem začala pracovat pro společnost Fincentrum reality .Během této doby jsem si čím dál více uvědomovala potřebu učit se novým trendům, rozšiřovat své služby, dovednosti a zdokonalovat servis pro své klienty. Mé znalosti mi umožnují pomáhat svým klientům a projít procesem prodeje s veškerou důvěrou Kromě běžné makléřské činnosti poskytuji klientům nezávislé konzultace při prodeji nebo koupi nemovitosti, majetkové poradenství a snažím se psát vlastní blog s realitní tématikou.

mé motto

Nemůžeš-li létat, běž, nemůžeš-li běžet, jdi, nemůžeš-li ani jít, plaz se. Ale ať už uděláš cokoliv, musíš se neustále pohybovat kupředu.“

PROČ SI VYBRAT MĚ?

Nejvyšší možná cena

Pomocí profesionální prezentace prodeje, seriózního přístupu a komunikaci se zájemci zajistíme nejvyšší možnou tržní cenu.

Synergie poradce a makléře

Díky úzké spolupráci s finančním specialistou zajistíme pro kupujícího
financování v co nejkratším čase a za nejvýhodnějších podmínek.

SKVĚLÝ SERVIS

Poradím vám od ocenění nemovitosti až po den stěhování.
Není lepší pocit, než pomoci lidem k úspěšnému prodeji a práce se spokojenými klienty.