Hledáte kancelářské prostory, které pozvednou prestiž Vaší společnosti? Máme pro Vás jedinečnou nabídku pronájmu nadstandardních kanceláří umístěných v přízemí nového domu na Novém Městě v Jičíně – ulice Pod Koželuhy.
Nabízené prostory i celý dům jsou po velmi citlivé, celkové rekonstrukci s neobvyklým zachováním historických prvků v kombinaci s moderním designem a jsou vhodné jako sídlo firmy, marketingové služby, lékařské ambulance (dětské, zubní, gynekologie, všeobecný lékař), služby (kosmetický salon), sklad, menší výroba, kamenný obchod + eshop.
Dům se nachází v klidnější zóně v samém centru Jičína. Parkování je možné přímo ve dvoře domu, prostorné parkoviště nabízí dostatek parkovacích míst i nájezdovou rampu.
Dispozice: 2 samostatné kanceláře – jedna kancelář (36 m²), kterou lze propojit i s druhou kanceláří (36 m²). Tu je možné využít i jako zasedací místnost. Ke kancelářím náleží menší kuchyň vybavená kuchyňskou linkou se spotřebiči, dále je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a toalety s WC. Výhledově (do 6 měsíců) budou k dispozici ještě další 3 kanceláře.
Nájemné: 16.000 Kč + energie
Vratná jistota: 1-2 nájmy dle dohody
Celková cena: | 13 800 Kč (Za měsíc)  Bez poplatků |
Adresa: | Pod Koželuhy, Jičín |
Datum aktualizace: | 11. 8. 2020 |
Druh objektu: | Cihlová |
Stav objektu: | Po rekonstrukci |
Zástavba: | Obchodní a obytná |
Umístění: | Centrum obce |
Stavba: | Budova |
Zařízeno: | Ne |