fbpx
moderni kuchyně s obrazem v pozadí

Homestaging

Oblečení dělá člověka a obal výrobek. Ať už se vám to líbí nebo ne, to jak působíme na první dojem je někdy velmi důležité. A platí to i o vaší nemovitosti. Jak zajistit, aby případné zájemce o koupi vaše nemovitost ihned zaujala a neodradila? Klíčem k úspěchu může být hometaging. Co je to homestaging? Jak funguje? A jak ho využít?

Co to homestaging je

Homestaging má cíl připravit vaši nemovitost pro focení či točení tak, aby byla co nejatraktivnější na první dojem. Cílem je, aby se díky němu stala nemovitost natolik zajímavou, že přitáhne co nejvíce zájemců o koupi. Díky pečlivé přípravě interiéru bytu či domu nebo úpravy domu a jeho okolí, se na výsledných fotografiích objeví nemovitost, která vás musí pozitivně šokovat.

U homestagingu se neřeší nákup nového nábytku ani výměna děravých okapů. Spíše jde o představení prostoru k životu, který váš byt nebo rodinný dům nabízí. Nejde o dokonalost bez chyb. Jde o dokonalý pocit poptávajícího z nedokonalé nemovitosti. Homestaging je moderní způsob k rychlému a profitabilnímu prodeji nemovitosti.

Jak to funguje

Součástí homestagingu je v první řadě osobní setkání. Na něm dojde k prvotnímu zhodnocení nemovitosti – jeho pozitivních i negativních rysů. Během jedné až dvou hodin se také vytyčí konkrétní cíle, kterých se pomocí homestagingu má dosáhnout. Poté bude následovat digitální prezentace obsahující tyto nově dané cíle a rovněž jejich časovou a finanční náročnost.

Proč homestaging využít

Proč stojí za to tuto moderní metodu vyzkoušet? Zkušenosti jasně hovoří o tom, že pomocí homestagingu se nemovitost prodává daleko rychleji a za vyšší cenu. Pro vaše potencionální kupce je to služba navíc. Díky tomu získáváte pozitivní ohlas na vaši nemovitost. Díky homestagingu se také můžete vyhnout nepříjemnému smlouvání o ceně nemovitosti. Prostor je totiž exkluzivní a cena díky tomu neměnná. Už se nemusíte trápit tím, že by někdo kritizoval špatný vzhled vašeho bytu nebo domu. Vše je nastaveno tak, aby potencionální kupci viděli samé klady.

Realitní kancelář Libáň

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *