přečtěte si o mé kariéře

  • +420 734 111 584

o mně

Na začátku je VAŠE ROZHODNUTÍ, na konci VAŠE SPOKOJENOST. O vše se mezi tím postarám. V mém případě je to především o vnímání světa kolem. Domov je něčím základním, co potřebujeme všichni a kde se všichni chceme cítit dobře.

Jsem máma a obchodník v jedné osobě. Klienty provádím prodejem se stejnou péčí jako své  4 děti životem. Narodila jsem se v Praze, kde jsem také studovala a strávila většinu svého života. Nyní bydlím se svou rodinou v blízkosti Jičína.

Jsem typ člověka, který potřebuje být neustále v pohybu a setkávat se s novými lidmi. Proto už od roku 1992 pracuji jako obchodník, nejprve jsem se věnovala vlastnímu studiu na podporu ženské krásy a zdravého životního stylu, posléze jsem získala zastoupení italské firmy a prezentovala a školila nové zájemce.

Kromě běžné makléřské činnosti poskytuji klientům nezávislé konzultace při prodeji nebo koupi nemovitosti, majetkové poradenství  snažím se psát  vlastní blog s realitní tématikou.

můj život v realitách

Na realitním trhu působím 7. rokem, začala jsem profesionálně působit ve společnosti REMAX, kde jsem dosáhla certifikátu realitní profesionál, a 2.stupně makléřské zkoušky.

V srpnu 2018 jsem začala pracovat pro společnost Fincentrum reality. Nyní působím v týmu Václava Jančíka. Mám vlastní kancelář v Jičíně  kterou sdílím s kolegou Petrem Babíčkem. Práce makléře mi umožňuje být v přímém kontaktu s lidmi a být jim průvodcem v situaci, kdy se jejich život mění spolu se změnou bydlení. Pomáhat jim zvládnout vše bez zbytečného stresu a starostí tak, aby se mohli soustředit jen na to dobré, co je čeká. Poradit při prodeji nemovitosti i při hledání nového domova. Protože rodinný dům nebo byt nejsou jen stavba, ale domov. Mé znalosti mi umožnují pomáhat svým klientům projít procesem prodeje s veškerou důvěrou.

PROČ SI VYBRAT MĚ?

Nejvyšší možná cena

Pomocí profesionální prezentace prodeje, seriózního přístupu a komunikaci se zájemci zajistíme nejvyšší možnou tržní cenu.

Synergie poradce a makléře

Díky úzké spolupráci s finančním specialistou zajistíme pro kupujícího
financování v co nejkratším čase a za nejvýhodnějších podmínek.

SKVĚLÝ SERVIS

Poradím vám od ocenění nemovitosti až po den stěhování.
Není lepší pocit, než pomoci lidem k úspěšnému prodeji a práce se spokojenými klienty.